Strona gwna
bip.gov.pl
Instrukcja O Biuletynie Redakcja
Biuletyn Informacji Publicznej > WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 > Informacja o składzie obwodowych komisji wyborczych Dzi jest 01.06.2020

Data ostatniej aktualizacji 12.01.2016
Liczba odwiedzin 5290960
  Informacja o składzie obwodowych komisji wyborczych

Informacja o skadzie obwodowych komisji wyborczych

w wyborach do Rady Miejskiej w Braniewie, Rady Powiatu Braniewskiego , Sejmiku Wojewdztwa

Warmisko-Mazurskiego oraz wyborw Burmistrza Miasta Braniewa zarzdzonych na dzie 16 listopada 2014r.

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

Siedziba: Miejski Orodek Pomocy Spoecznej ul. Rzemielnicza 1:

1. Anna Sarnik - przewodniczcy

2. Ewa Siennicka – zastpca przewodniczcego

3. Edyta Magdalena Karczmarczyk - czonek

4. Wadysawa Smusz  – czonek

5. Anna Kluczyska  – czonek

6. Izabela Sarnowska  – czonek

7. Dominik Jzef Bagiski  – czonek

8. Adam Wojtkiewicz  – czonek

9. Ewa Sagan - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 6, ul. Konarskiego 13:

1. Marian Klukowski – przewodniczcy

2. Boena Krystyna Wierzbicka – zastpca przewodniczcego

3. Grayna Kazimiera Wok - czonek

4. Pawe Wojtkiewicz - czonek

5. Igor Jakub Bagiski - czonek

6. Irena Teofila Dbska - czonek

7.  Janina Rombel - czonek

8. Milena Aleksandrowicz - czonek

9. Marzanna Rackiewicz - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

siedziba: Zesp Szkl Budowlanych, ul. Wiejska 2:

1. Marek Dominik Sok – przewodniczcy

2. Krystyna Regina Jarmakowicz  - zastpca przewodniczcego

3. Magorzata Jzefa Czaiska - czonek

4. Beata Ewa Kurminowska - czonek

5.  Dariusz Wojtkiewicz - czonek

6. Katarzyna Teresa Szczepanik - czonek

7. Arkadiusz Czaplicki - czonek

8. Tomasz Stanicki - czonek

9. Magorzata Rutkowska - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

Siedziba: Braniewskie Centrum Kultury, ul. Katedralna 9:

1. Magorzata Justyna Stempliska – przewodniczcy

2. Magorzata Stefanowicz – zastpca przewodniczcego

3. Monika Anna Grabowska - czonek

4. Danuta yndul - czonek

5. Julita Hanna Stpnicka - czonek

6. Izabella Jankowska - czonek

7. Katarzyna Radziwon - czonek

8. Boena Maria Madziewicz - czonek

9. Maria Mordo - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

Siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 5, ul. Moniuszki 22a:

1. Maria Bilkiewicz – przewodniczcy

2. Andrzej Mirosaw Dunajski – zastpca przewodniczcego

3. Przemysaw Damian Wileski - czonek

4. Iwona Praszkiewicz - czonek

5. Anna Staniszewska - czonek

6. Karolina Kotun - czonek

7. Aleksandra Katarzyna Lewko - czonek

8. Mariusz Kruszewski - czonek

9. Magorzata Dorawa - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

siedziba: Liceum Oglnoksztacce, ul. Sikorskiego 15:

1. Adam Grzegorz Grabowski - przewodniczcy

2. Elbieta Ewa Werner – zastpca przewodniczcego

3. Halina Teresa Bakinowska - czonek

4. Karol Oziewicz - czonek

5. Wiesawa Elbieta Lipka - czonek

6. Pawe Jabonowski - czonek

7. Dorota Jdrzejowska-Meder - czonek

8. Elbieta Kozowska - czonek

9. Ewelina wika - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

siedziba: Szkoa Podstawowa Nr 3, ul. PCK 4:

1. Maria Grayna Olejniczak  - przewodniczcy

2. Magorzata Anna Nowak-opieska – zastpca przewodniczcego

3. Teresa Jastrzbska - czonek

4. Beata Kkol - czonek

5. Tomasz Grabowski - czonek

6. Anetta Danuta Skwirus - czonek

7. Elbieta Pietkiewicz - czonek

8. Anna Daniowicz - czonek

9. Grayna Jagielska - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8

Siedziba: Przedszkole Miejskie Nr 2, ul. Rana 14:

1. Piotr Henryk Butkiewicz – przewodniczcy

2. Barbara Trzciska – zastpca przewodniczcego

3. Joanna Maziarz - czonek

4. Kamila Wacheko - czonek

5. Agnieszka Skuratko - czonek

6. Damian Rossal - czonek

7. Alicja Olbry - czonek

8. Martyna Olga Kunicka - czonek

9. Marzena Jdrzejczak- czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9

Siedziba : Powiatowe Centrum Medyczne Spka z o.o, ul. Moniuszki 13:

1. Anna Popiel - przewodniczcy

2. Stefania Butkiewicz – zastpca przewodniczcego

3. Anna Boena Misiewicz - czonek

4. Magorzata Gajownik - czonek

5. Artur Zbigniew Knapik – czonek

6. Jolanta Obuchowicz - czonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10

Siedziba: Zakad Karny, ul. Plac Grunwaldu 2a:

1. Boena Henryka wicka - przewodniczcy

2. Ebert Katarzyna-  zastpca przewodniczcego

3. Sebastian Suwaa - czonek

4. Boena Stpczyska - czonek

5. Aleksandra Sydor - czonek

6. Dariusz Jzef Zieniewicz - czonek

7. ukasz Prymek - czonek

osoba wytwarzajca informacj publiczn: Marzena Skibniewskadata wytworzenia informacji publicznej:
2014-10-30

drukuj
ostatnie zmiany dla strony „Informacja o składzie obwodowych komisji wyborczych”

uytkownikdata aktualizacjiopis zmian
Anna Kroczyk30.10.2014, 08:09 CETwprowadzenie informacji

peny rejestr zmian dla tej strony
do gry
IQ.pl
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
© 2004 Urzd Miasta Braniewa
Wszelkie prawa zastrzeone.